watch
akcesoria

Czy apple watch to dobry zakup?

Osoby lubiące gadżety bardzo chętnie sięgają po rozwiązania technologiczne typu apple watch. Jest to praktyczna ozdoba, która ma wiele przydatnych funkcji. Ogromny wybór sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Zegarek łączący się ze smartfonem daje szereg możliwości. Dla wielu osób niezwykle pomocne jest szybkie uzyskiwanie pomiaru różnych parametrów zdrowotnych. Smartwatch apple pozwala na dokonywanie płatności online, wyświetlanie powiadomień z telefonu itd.

Co przemawia za wybraniem inteligentnego zegarka?

Na korzyść apple watch przemawia jego wielofunkcyjność. Jest produktem starannie wykonanym, o nowoczesnym designie. Za jego tworzenie odpowiada renomowana marka, dobrze znana na całym świecie. Do produkcji stosuje wysokiej jakości materiały, przede wszystkim szło i aluminium. Jest nawet apple watch w wersji ze stalową kopertą. Kolejną zaletą są wymienne paski, co zapewnia duże możliwości odnośnie personalizacji.

Można mieć inteligentny zegarek w pełni dopasowany do swoich preferencji, czyli unikalną ozdobę na nadgarstku. Iwatch nie służy wyłącznie do pokazywania daty i godziny. Umożliwia łączenie się ze smartfonem i odbieranie połączeń, prowadzenie rozmów, wysyłanie wiadomości i dyktowanie tekstu. Wszystko przebiega intuicyjnie. Obsługa smartwatcha jest niezwykle łatwa, więc każdy sobie z tym poradzi.

Jakie funkcje może mieć apple watch?

W przypadku smartwatcha apple można mówić o wielu funkcjach dodatkowych. Umożliwia nawet płatności zbliżeniowe, dzięki zainstalowanej aplikacji wallet i modułowi NFC. Jak widać, nie trzeba nawet wyciągać telefonu, aby zapłacić za zakupy kartą. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Płatności są w pełni zabezpieczone. Iwatch ma również funkcje sportowe, dzięki czemu można wykorzystać go jako narzędzie do monitorowania swojej aktywności fizycznej, to samo dotyczy podstawowych parametrów życia.

Za pomocą apple watch mierzy się przykładowo tętno, stopień natlenienia krwi. Możliwe jest nawet przeprowadzenie we własnym zakresie badania EKG, bo urządzenie zapisuje rytm serca i siłę impulsów elektrycznych mięśnia sercowego. Będzie to bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie. Można sprawdzać liczbę spalanych kalorii, pokonany dystans i wiele więcej.

watch

Jaki wybrać iwatch?

Smartwatch apple jest dostępny w wielu wersjach, od roku 2015 pojawiło się aż dziewięć generacji tego urządzenia. Mają oczywiście wiele wspólnego, ale w każdym są także różne innowacje.

  • Apple Watch Ultra 2,
  • Apple Watch Ultra (największa koperta, dla profesjonalnych sportowców i podróżników),
  • Apple Watch Series 9 (najjaśniejszy wyświetlacz, precyzyjna lokalizacja urządzenia w razie zagubienia),
  • Apple Watch Series 8 (wyświetlacz OLED, monitorowanie temperatury podczas wypoczynku, tryb niskiego zużycia baterii),
  • Apple Watch Series 7 (najnowocześniejszy i największy wyświetlacz, aplikacja fitness),
  • Apple Watch Series 6 (wyświetlacz z funkcją always on display),
  • Apple Watch Series 5,
  • Apple Watch Series 4,
  • Apple Watch Series 3.
Możliwość komentowania Czy apple watch to dobry zakup? została wyłączona