apple watch se
akcesoria

Apple Watch SE – czym się wyróżnia?

   Apple Watch SE został zaprojektowany, aby zapewnić wygodę i funkcje fitness na najwyższym możliwym poziome. Producenci zrobili to w idealny sposób. Owy produkt występuje na rynku w bardzo przystępnej cenie, ale o tym nieco więcej w dalszej części materiału.

Design Apple Watch SE

   Apple Watch SE to praktycznie ten sam projekt w nowym stylu, co wszystkie zegarki od serii 4, z ekranem niemal od krawędzi do krawędzi o zaokrąglonych rogach. Jest on bardzo podobny do obecnego projektu iPhone’a. Ekran jest o około 30% większy, niż wyświetlacz w równoważnych modelach Watch Series 3, mimo że korpus zegarka nie jest zauważalnie większy. Model 40 mm ma wyświetlacz o rozdzielczości 324×394, natomiast model 44 mm ma ekran o rozdzielczości 368×448. W większości przypadków ekran wydaje się być taki sam, jak w modelu premium. Oznacza to, że jest piękny i przejrzysty oraz łatwo widoczny w świetle słonecznym. Świadczy to o doskonałej jakości wykonania zegarka. Apple Watch SE nie ma zawsze aktywnego wyświetlacza, który pojawił się w Apple Watch Series 5 i Series 6.

Kwestia fitnessu w Apple Watch SE

   Apple umieściło zdrowie i kondycję na bardzo wysokim poziome, w nowym Apple Watch’u SE. Jest ukierunkowany na bardziej podstawowy poziom, zaczynając od śledzenia aktywności, które pomoże Ci osiągnąć podstawowe punkty odniesienia, ale także z możliwością łatwego aktywowania kontroli określonego rodzaju treningu, od jogi i tańca, po spacery i bieganie. Watch SE wie, jakiego rodzaju ruchu należy szukać w każdym z tych rodzajów ćwiczeń, analizując Twoje ruchy i śledząc tętno podczas ćwiczeń oraz umieszczając na ekranie pewne ograniczone kluczowe informacje. Dzięki temu wszystko jest tak proste, jak to tylko możliwe idealne dla osób, które nie wiedzą zbyt wiele o swoich danych treningowych, ale chcą rozpocząć dokładne śledzenie własnych poczynań sportowych.

Cena i dostępność Apple Watch SE

  Ceny tego modelu wahają się w granicach od 1000 do nawet 1400 złotych. Jest on dostępny, w naszym kraju w dosłownie każdym większym sklepie elektronicznym. Wydatek nie jest mały, ale na pewno okaże się dla nas korzystny. Jeśli zdecydujemy się na zakup Apple Watch SE doświadczymy przypływu ogromnej ilości korzyści, dzięki czemu uwydatnimy, nie tylko swoją pracę, a także formę wysiłku fizycznego (do kupienia m.in. na iSpot.pl).

Podsumowanie

Apple Watch SE to naprawdę doskonały smartwatch. Dla tych, którzy mogą przeznaczyć nieco więcej, niż na Apple Watch Series 3, będzie to olbrzymia korzyść. Apple Watch SE jest lepszy pod każdym względem, od ekranu, przez czujniki, po bardziej przyszłościowe funkcje. Należy również zauważyć, że projektanci przyłożyli większy nacisk na lepsze cechy zdrowotne, w tym dokładniejsze wykrywanie rytmu i funkcjonowania serc. Reasumując całość, zegarek jest świetną opcją dla kogoś aktywnego fizycznie i szukającego systemu wsparcia jego pracy zarówno intelektualnej, jak i fizycznej. Jeśli posiadasz wystarczający budżet, na ten model to rozważ jego kupno, ponieważ na chwilę obecną jest to jedna z najlepszych opcji znajdujących się na rynku.

Możliwość komentowania Apple Watch SE – czym się wyróżnia? została wyłączona