iphone 13 pro max
Urządzenia mobilne

iPhone 13 Pro Max – najcięższy, ale też najlepszy smartfon od Apple

Apple wypuściło nowego iPhone’a z najnowocześniejszymi funkcjami w 2021 roku. Telefon został wyposażony w wyświetlacz 120 Hz, ulepszone kamery i chip Apple A15. Twórcy zdecydowali również, że telefon będzie dostępny w opcjach przechowywania 1 TB.

238-gramowy smartfon od Apple dla profesjonalistów

iPhone 13 Pro Max to ciężki telefon o wadze 238 gramów. Ponieważ jest przeznaczony dla osób o dużych dłoniach, zapewnia poczucie jakości w dłoni. Jeśli jesteś przyzwyczajony do lżejszych modeli, ten może być dla ciebie za ciężki. Wyświetlacz 120 Hz o niezwykle ostrej przekątnej 6,7 cala sprawia, że nowy smartfon Apple jest jak dotąd największym i najwydajniejszym urządzeniem z serii. Coś lepszego niż iPhone 13 Pro Max jest obecnie niemożliwe. Działa na topowym procesorze BIonic A15, jest to zdecydowanie urządzenie, z którego Kalifornijczycy są dumni. Oferuje od 128 GB do aż 1 TB przestrzeni dyskowej. Apple – nigdy nie zawodzi, jeśli chodzi o jakość, prawda? Metalowa ramka wygląda ładnie, ale zostają na niej odciski palców.

Ten telefon spełnia również wojskowe standardy tak zwane IP68. Nie zaleca się użytku pod wodą, ale ten rodzaj odporności jest odpowiedni, aby wytrzymać wystawienie na piasek, kurz i inne typowe zagrożenia. Firma w tym modelu wykorzystuje wiele materiałów pochodzących z recyklingu i publikuje szczegółowe raporty na swojej stronie internetowej w tym temacie. Mimo tego prawie nikt nie będzie używał swojego drogiego iPhone’a bez etui, nawet jeśli korzysta z Apple Ceramic Shield Glass. To nowe szkło jest dość odporne i dość dobrze znosi upadki.

Telefon jest grubszy o 2-3 mm ze względu na obiektywy aparatu, które są nieco niezabezpieczone pomimo użycia szkła. Wybrzuszenie oznacza również chybotanie, gdy próbujesz położyć go na płaskiej powierzchni Wcięcie z przodu nadal jest duże, ale przynajmniej jest mniejsze niż u poprzednika.

iphone 13 pro max

Dual SIM, Wi-Fi 6, 5G i 4x 12 Mpix aparat

iPhone 13 pro max jest oznaczony jako urządzenie „Dual SIM”. Jeśli chcesz korzystać z dwóch różnych usług lub potrzebujesz karty SIM od innego dostawcy, możesz zainstalować tę, której potrzebujesz na wszelki wypadek, w drugim gnieździe Nano-SIM.

Potrójny 12-megapikselowy aparat główny naprawdę dobrze sprawdza się w zdjęciach w świetle dziennym, z czystymi kolorami i ostrymi szczegółami. Zdjęcia wieczorne też są robione bardzo dobrze. iPhone próbuje uzyskać jak najjaśniejsze zdjęcia niezależnie od pory dnia. W bardzo słabym świetle i przy wysokim kontraście iPhone 13 Pro Max osiąga wyniki dzięki dobremu oświetleniu i wielu szczegółom.

Zaktualizowane funkcje w iOS15 obejmują nowe i ulepszone funkcje FaceTime, aparatu, ustawień danych komórkowych i nie tylko. Te zmiany wpływają na działanie telefonu w sposób, który pomaga robić to, co chcesz, zamiast martwić się drobnymi szczegółami.

Ważne jest, aby w 2022 r. mieć funkcję Wi-Fi 6 i 5G dla urządzeń mobilnych. Najnowsze urządzenie od Apple umożliwi dostęp do pasm 4G i 5G, dzięki czemu możesz uzyskać szybsze łącze szerokopasmowe w dowolnym miejscu. iPhone 13 pro max jest dostępny tutaj https://ispot.pl/iphone-13-pro-max. Pamiętaj, aby zamawiać urządzenia ze sprawdzonych sklepów.

Możliwość komentowania iPhone 13 Pro Max – najcięższy, ale też najlepszy smartfon od Apple została wyłączona